All Products
-
GeorgeThanks for your kindly hospitality. Your company is very professional , we will have nice cooperation in the near future. -
AlexandraGood company with nice service and high quality and high reputation. One of our reliable supplier , goods are delivered in time and nice package. -
ElaneThrough very good communication all problems solved, satisfied with my purchase.
Contact Person :
Xia
Keywords [ plastic coated welded wire mesh ] match 45 Products.
0.5m 2m Agricultural Mesh Carbon Steel Wire Mesh 2X2 Welded
| Product Name: | Welded Wire Mesh |
|---|---|
| Material: | Low Carbon Steel Wire, Stainless Steel Wire 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Width: | 0.5m — 2m |
0.5m Stainless Steel Wire Mesh 316L Construction Wire Mesh 2m
| Product Name: | Welded Wire Mesh Panel |
|---|---|
| Material/ Texture Of Material/ Steel Grade: | Low Carbon Steel Wire, Stainless Steel Wire 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Wire Diameter: | 0.15mm-6.0mm |
Low Carbon Steel Wire Mesh 1/2X1/2 Galvanised Steel Wire Mesh 30m
| Product Name: | Welded Wire Mesh |
|---|---|
| Steel Grade: | Low Carbon Steel Wire, Stainless Steel Wire 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Width: | 0.5m — 2m |
High Strength Stainless Steel Wire Mesh Panels 316 Welded Mesh Panel 2m
| Product Name: | Welded Wire Mesh |
|---|---|
| Texture Of Material: | Low Carbon Steel Wire, Stainless Steel Wire 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Width: | 0.5m — 2m |
Mesh Filter Screen Bare Edge Hemming Copper Wire Mesh Products
| Product Name: | Wire Mesh Products |
|---|---|
| Material: | 304、304L、316、316L Stainless Steel Mesh, Dutch Wire Mesh, Black Cloth, Copper Mesh, Galvanized Square Mesh, Etc |
| Mesh: | Generally 20 - 800 Mesh |
Silver Filter Disc 304 Stainless Steel Wire Mesh Products Bare Edge Hemming
| Product Name: | Wire Mesh Products |
|---|---|
| Material: | 304、304L、316、316L Stainless Steel Mesh, Dutch Wire Mesh, Black Cloth, Copper Mesh, Galvanized Square Mesh, Etc |
| Mesh: | Generally 20 - 800 Mesh |
Three Layers Galvanized Iron Wire Filter Mesh Rectangle Wire Mesh Products
| Product Name: | Wire Mesh Products |
|---|---|
| Material: | 304、304L、316、316L Stainless Steel Mesh, Dutch Wire Mesh, Black Cloth, Copper Mesh, Galvanized Square Mesh, Etc |
| Mesh: | Generally 20 - 800 Mesh |
Bare Edge Hemming Metal Filter Disc Aluminum Wire Mesh Products
| Product Name: | Wire Mesh Products |
|---|---|
| Material: | 304、304L、316、316L Stainless Steel Mesh, Dutch Wire Mesh, Black Cloth, Copper Mesh, Galvanized Square Mesh, Etc |
| Mesh: | Generally 20 - 800 Mesh |
Dutch Wire Mesh Filter 5mm 600mm Stainless Steel Filter Screen Bare Edge
| Product Name: | Stainless Steel Filter Screen |
|---|---|
| Material: | 304、304L、316、316L Stainless Steel Mesh, Dutch Wire Mesh, Black Cloth, Copper Mesh, Galvanized Square Mesh, Etc |
| Mesh: | Generally 20 - 800 Mesh |
Low Carbon Steel Metal Screen Filter 20 800 Mesh Wire Mesh Products
| Product Name: | Wire Mesh Products |
|---|---|
| Material: | 304、304L、316、316L Stainless Steel Mesh, Dutch Wire Mesh, Black Cloth, Copper Mesh, Galvanized Square Mesh, Etc |
| Filter Diameter: | General 5 - 600 Mm |

