All Products
-
GeorgeThanks for your kindly hospitality. Your company is very professional , we will have nice cooperation in the near future. -
AlexandraGood company with nice service and high quality and high reputation. One of our reliable supplier , goods are delivered in time and nice package. -
ElaneThrough very good communication all problems solved, satisfied with my purchase.
Contact Person :
Xia
Keywords [ plastic coated welded wire mesh ] match 45 Products.
Grass Green Flat Razor Wire Linear Razor Ribbon Wire Galvanized
| Product Name: | Linear / Flat Blade Gill Net |
|---|---|
| Texture Of Material: | Galvanized Plate, Stainless Steel Plate, High Quality Low Carbon Steel Wire |
| Sample: | Small Sample Free |
Yellow Anti Climb Barbed Wire Razor Coil Barbed Wire Single Screw Blade Gill Net
| Product Name: | Single Coil Blade Gill Net |
|---|---|
| Mterial: | Galvanized Plate, Stainless Steel Plate, High Quality Low Carbon Steel Wire |
| Sample: | Available |
Galvanized Razor Blade Wire Spray Color Razor Sharp Barbed Wire
| Product Name: | Galvanized Blade Rolling Cage |
|---|---|
| Texture Of Material: | Galvanized Plate, Stainless Steel Plate, High Quality Low Carbon Steel Wire |
| Quality: | High, Top, Brand New |
SUS201 20mm 60mm Metal Mesh Grating Vertical Metal Grate Walkway 50mm
| Product Name: | Metal Mesh Grating |
|---|---|
| Steel Grade: | Carbon Steel, Stainless Steel 201 / 304 / 316 |
| Thickness: | 3 - 50mm |
304 Stainless Steel Walkway Grating Horizontal 50mm Expanded Mesh Walkway
| Product Name: | Step Board Of Steel Ladder |
|---|---|
| Steel Grade: | Carbon Steel, Stainless Steel 201 / 304 / 316 |
| Width: | 20 - 60mm |
Ventilation 76mm Metal Mesh Grating SUS316 Steel Grid Flooring
| Product Name: | Metal Mesh Grating |
|---|---|
| Texture Of Material: | Carbon Steel, Stainless Steel 201 / 304 / 316 |
| Width: | 20 - 60mm |
Mesh 20 800 Circle Fine Mesh Screen Filter Copper Wire Filter Mesh Three Layers
| Product Name: | Three Layers Filter Screen |
|---|---|
| Material: | 304、304L、316、316L Stainless Steel Mesh, Dutch Wire Mesh, Black Cloth, Copper Mesh, Galvanized Square Mesh, Etc |
| Filter Diameter: | General 5 - 600 Mm |
Single Layer 304L Stainless Steel Filter Screen 600mm Water Filter Screen Mesh Corrosion Resistance
| Product Name: | Stainless Steel Filter Screen |
|---|---|
| Material: | 304、304L、316、316L Stainless Steel Mesh, Dutch Wire Mesh, Black Cloth, Copper Mesh, Galvanized Square Mesh, Etc |
| Sample: | Available |
Galvanized High Temp Resistance Water Filter Mesh 20 800 Annular Filter Screen
| Product Name: | Annular Filter Screen |
|---|---|
| Material: | 304、304L、316、316L Stainless Steel Mesh, Dutch Wire Mesh, Black Cloth, Copper Mesh, Galvanized Square Mesh, Etc |
| Filter Diameter: | General 5 - 600 Mm |
Galvanized Razor Barbed Wire 450mm 8M Security Razor Wire
| Product Name: | Razor Barbed Wire |
|---|---|
| Steel Grade: | Galvanized Plate, Stainless Steel Plate, High Quality Low Carbon Steel Wire |
| Spray Color: | Blue, Grass Green, Ink Green, Yellow, Etc |

