All Products
-
GeorgeThanks for your kindly hospitality. Your company is very professional , we will have nice cooperation in the near future. -
AlexandraGood company with nice service and high quality and high reputation. One of our reliable supplier , goods are delivered in time and nice package. -
ElaneThrough very good communication all problems solved, satisfied with my purchase.
Contact Person :
Xia
Keywords [ stainless steel filter mesh 5mm ] match 26 Products.
Low Carbon Steel Perforated Metal Mesh Punching 10mm Perforated Mesh Screen
| Product Name: | Steel Punching Mesh |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201 / 304 Sheet, Low Carbon Steel Sheet, Galvanized Sheet |
| Coil Thickness: | 0.2mm-1mm |
301SS Plate 2.5mm Expanded Metal Wire Mesh 100mm Pedal Expanded Wire Mesh
| Product Name: | Pedal Net |
|---|---|
| Texture Of Material: | Low Carbon Steel Plate, 302, 304, 304L, 316, 316L Stainless Steel Plate, Aluminum Plate, Copper Plate, Nickel Plate, Aluminum Magnesium Alloy Plate And Other Metal Plates. |
| SWM: | 2.5 - 100mm |
1.5m Perforated Metal Mesh SUS316 Perforated Wire Mesh Smooth Surface
| Product Name: | Perforated Metal Mesh |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201 / 304 Sheet, Low Carbon Steel Sheet, Galvanized Sheet |
| Sample: | Free |
Galvanized Round Hole Perforated Sheet 0.5mm 200mm Perforated Grill Sheet
| Product Name: | Galvanized Punching Mesh |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201 / 304 Sheet, Low Carbon Steel Sheet, Galvanized Sheet |
| Thickness: | 0.2mm-20mm |
SUS316 Perforated Metal Mesh Galvanized Small Hole Mesh Sheet Sound Insulation
| Product Name: | Perforated Metal Mesh |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201 / 304 Sheet, Low Carbon Steel Sheet, Galvanized Sheet |
| Sample: | Free |
Stainless Steel 316L Perforated Metal Screens 0.2mm 20mm Round Perforated Metal
| Product Name: | Punching Mesh Screen |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201 / 304 Sheet, Low Carbon Steel Sheet, Galvanized Sheet |
| Sheet Thickness: | 0.2mm-20mm |

