All Products
-
GeorgeThanks for your kindly hospitality. Your company is very professional , we will have nice cooperation in the near future. -
AlexandraGood company with nice service and high quality and high reputation. One of our reliable supplier , goods are delivered in time and nice package. -
ElaneThrough very good communication all problems solved, satisfied with my purchase.
Contact Person :
Xia
Keywords [ stainless steel filter mesh 5mm ] match 26 Products.
5mm 600mm Iron Wire Mesh Filter Bare Wire Mesh Metal Edge Filter
| Product Name: | Edge Filter |
|---|---|
| Material: | 304、304L、316、316L Stainless Steel Mesh, Dutch Wire Mesh, Black Cloth, Copper Mesh, Galvanized Square Mesh, Etc |
| Sample: | Available |
SS304 0.2mm Perforated Metal Mesh 20mm Perforated Metal Screen Panel Strong Integrity
| Product Name: | Perforated Metal Mesh |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201 / 304 Sheet, Low Carbon Steel Sheet, Galvanized Sheet |
| Coil Aperture: | 1.5mm-10mm |
0.2mm 1mm Perforated Metal Mesh 20m Perforated Metal Screen Wall 1.5mm 10mm
| Product Name: | Perforated Metal Mesh |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201 / 304 Sheet, Low Carbon Steel Sheet, Galvanized Sheet |
| Coil Thickness: | 0.2mm-1mm |
5mm Metal Mesh Filter Screen 600mm Black Cloth Multi Layer Spot Welding Extruder Screen
| Product Name: | Spot Welding Filter Screen |
|---|---|
| Material: | 304、304L、316、316L Stainless Steel Mesh, Dutch Wire Mesh, Black Cloth, Copper Mesh, Galvanized Square Mesh, Etc |
| Mesh: | Generally 20 - 800 Mesh |
5m 20m Perforated Metal Mesh SUS304 Perforated Steel Mesh Sheets Uniform Mesh
| Product Name: | Perforated Metal Mesh |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201 / 304 Sheet, Low Carbon Steel Sheet, Galvanized Sheet |
| Sheet Thickness: | 0.2mm-20mm |
Aluminum Plate 0.5m Expandable Wire Mesh 12m Expanded Aluminium Mesh
| Product Name: | Expanded Metal Mesh |
|---|---|
| Material: | Aluminum Plate |
| SWM: | 2.5 - 100mm |
5mm 600mm Copper Mesh Filter Bare Edge Hemming Wire Mesh Products
| Product Name: | Wire Mesh Products |
|---|---|
| Material: | 304、304L、316、316L Stainless Steel Mesh, Dutch Wire Mesh, Black Cloth, Copper Mesh, Galvanized Square Mesh, Etc |
| Sample: | Available |
0.2mm 20mm Perforated Mesh Screen 0.5mm 200mm Punching Mesh Width 1.5m Length 5m
| Product Name: | Punching Mesh |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201 / 304 Sheet, Low Carbon Steel Sheet, Galvanized Sheet |
| Size: | Customized Size |
Spray Plastic Carbon Steel Mesh Metal Punching Perforated Mesh Sheet
| Product Name: | Punching Mesh |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201 / 304 Sheet, Low Carbon Steel Sheet, Galvanized Sheet |
| Coil Thickness: | 0.2mm-1mm |
Pharma Equipment Perforated Metal Sheet 304L 0.2mm 1mm Punching Mesh
| Product Name: | Punching Mesh |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201 / 304 Sheet, Low Carbon Steel Sheet, Galvanized Sheet |
| Coil Aperture: | 1.5mm-10mm |

