All Products
-
GeorgeThanks for your kindly hospitality. Your company is very professional , we will have nice cooperation in the near future. -
AlexandraGood company with nice service and high quality and high reputation. One of our reliable supplier , goods are delivered in time and nice package. -
ElaneThrough very good communication all problems solved, satisfied with my purchase.
Contact Person :
Xia
Keywords [ 1 2m plain dutch weave mesh ] match 38 Products.
3/500 Dutch Weave Wire SS201 0.025mm 2mm Stainless Steel Woven Mesh
| Product Name: | Stainless Steel Woven Mesh |
|---|---|
| Hole Shape: | Square Hole |
| Application: | Manufacturing |
Filtration SS 316 30m Dutch Wire Mesh Woven Stainless Steel
| Product Name: | Dutch Wire Mesh |
|---|---|
| Standard: | AISI |
| Width: | Usually 1m, 1.2m Or Others |
50m 1.2m Steel Wire Mesh Filter Screen Smooth Surface
| Product Name: | Filter Mesh |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201,304,304L,316,316L And So On |
| Mesh: | 1-500 MESH |
Filter Mesh 200 600 Stainless Steel Twill Weave Mesh 0.053mm 0.018mm
| Product Name: | Stainless Steel Twill Weave Mesh |
|---|---|
| Mesh: | 200 - 600 Mesh |
| Material: | Stainless Steel 201, 304, 304L, 316, 316L |
2mm Stainless Steel Screen Mesh 500 Twill Weave Mesh 1.2m
| Product Name: | Stainless Steel Screen Mesh |
|---|---|
| Mesh Opening: | 0.025-23.37mm |
| Material: | Stainless Steel 201, 304, 304L, 316, 316L |
316 Stainless Steel Screen 2mm Twill Weave Mesh 0.018mm
| Product Name: | Stainless Steel Screen Mesh |
|---|---|
| Mesh: | 300 - 600 Mesh |
| Material: | Stainless Steel 316 |
304L SS Screen Stainless Steel Woven Mesh 1.2m Acid resistant
| Product Name: | Stainless Steel Woven Mesh |
|---|---|
| Mesh: | 1-500 MESH |
| Length: | 30m/roll 50m/roll Or As Required |
Plain Weave 500 Mesh Screen 0.025mm Heat Resistance
| Product Name: | Stainless Steel Screen |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Length: | 30m/roll 50m/roll Or As Required |
SS 304 Weave Style 1-500 MESH Stainless Steel Woven Mesh
| Product Name: | Stainless Steel Woven Mesh |
|---|---|
| Weave Style: | Plain/Twill/Dutch Weave |
| Mesh: | 1-500 MESH |
Filter Plain Weave 304L Stainless Steel Screen Mesh 23.37mm
| Product Name: | Stainless Steel Screen Mesh |
|---|---|
| Mesh: | 1 - 600 Mesh |
| Material: | Stainless Steel 304L |

