All Products
-
GeorgeThanks for your kindly hospitality. Your company is very professional , we will have nice cooperation in the near future. -
AlexandraGood company with nice service and high quality and high reputation. One of our reliable supplier , goods are delivered in time and nice package. -
ElaneThrough very good communication all problems solved, satisfied with my purchase.
Contact Person :
Xia
Keywords [ 1 2m plain dutch weave mesh ] match 38 Products.
Twill Weave Stainless Steel Industrial Filter Cloth 200 600 Mesh
| Product Name: | Stainless Steel Industrial Filter Cloth |
|---|---|
| Mesh: | 200 - 600 Mesh |
| Material: | Stainless Steel 201, 304, 304L, 316, 316L |
1 600 Mesh 2mm 0.018mm Stainless Steel Screen Wire Mesh SS304
| Product Name: | Stainless Steel Screen Mesh |
|---|---|
| Mesh: | 1 - 600 Mesh |
| Material: | Stainless Steel 201, 304, 304L, 316, 316L |
SUS 316 23.4mm 0.026mm Stainless Steel Screen Material Twill Dense Mesh
| Product Name: | Stainless Steel Twill Dense Mesh |
|---|---|
| Mesh: | 1 - 600 Mesh |
| Material: | Stainless Steel316, 316L |
0.025mm 23.37mm Stainless Steel Screen Mesh Printing Dyeing
| Product Name: | Stainless Steel Screen Mesh |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Mesh: | 1 - 600 Mesh |
0.074mm 0.023mm Stainless Steel Mesh Screen 200 600 Dense Weave
| Product Name: | Stainless Steel Dense Weave Mesh |
|---|---|
| Mesh: | 200 - 600 Mesh |
| Material: | Stainless Steel 201, 304, 304L, 316, 316L |
SUS304L Stainless Steel 325 23.37mm 0.025mm Fine Mesh Metal Screen
| Product Name: | Stainless Steel Screen Mesh |
|---|---|
| Length: | 30m/roll 50m/roll Or As Required |
| Material: | Stainless Steel 304L |
SS 304 Filter Mesh Screen Stainless Steel 30m/ Roll Acid Resistant
| Product Name: | Stainless Steel Woven Wire Mesh |
|---|---|
| Mesh: | 1-500 MESH |
| Material: | Stainless Steel 304 |
Natural Colour SS 201 Wire Filter Screen Stainless Steel Gauze Mesh
| Product Name: | Stainless Steel Woven Wire Mesh |
|---|---|
| Length: | 30m/roll 50m/roll Or As Required |
| Width: | Usually1M,1.2m Or Others |
Wire Diameter 0.025mm 1mm 201 Stainless Steel Woven Mesh
| Product Name: | Stainless Steel Woven Mesh |
|---|---|
| Mesh: | 1-500 MESH |
| Length Of Roll: | 30m/roll 50m/roll Or As Required |
Stainless Steel 304L 325 Plain Weave Wire Mesh 0.043mm
| Product Name: | Stainless Steel Plain Weave Mesh |
|---|---|
| Mesh: | 325 Mesh |
| Length: | 30m/roll 50m/roll Or As Required |

