All Products
-
GeorgeThanks for your kindly hospitality. Your company is very professional , we will have nice cooperation in the near future. -
AlexandraGood company with nice service and high quality and high reputation. One of our reliable supplier , goods are delivered in time and nice package. -
ElaneThrough very good communication all problems solved, satisfied with my purchase.
Contact Person :
Xia
Keywords [ 1 2m plain dutch weave mesh ] match 38 Products.
Mesh 1 - 500 0.025 2mm Customizable Stainless Steel Woven Mesh
| Product Name: | Stainless Steel Woven Mesh |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201,304,304L,316,316L And So On |
| Length Of Roll: | 30m/roll 50m/roll Or As Required |
300 600 Mesh 0.035mm 0.018mm Mesh Stainless Steel Screen
| Product Name: | High Mesh Stainless Steel Screen |
|---|---|
| Mesh: | 300 - 600 Mesh |
| Material: | Stainless Steel 201, 304, 304L, 316, 316L |
High Tension Plain Weave 200 Stainless Steel Screen Mesh 0.058mm
| Product Name: | Stainless Steel Plain Screen |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Length Of Roll: | 30m/roll 50m/roll Or As Required |
Filter 400 0.028mm Plain Weave SS Metal Wire Mesh Screen
| Product Name: | Stainless Steel Filter |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Length: | 30m/roll 50m/roll Or As Required |
0.018mm Heat Proof Mesh 300/500 Small Stainless Steel Screen Mesh
| Product Name: | Stainless Steel Screen Mesh |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Wire Diameter: | 2 - 0.018mm |
0.053mm 0.018mm Twill Stainless Steel Wire Mesh For Screen Printing
| Product Name: | Stainless Steel Twill Mesh |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Wire Diameter: | 0.053 - 0.018mm |
Multi Purpose 30m/ Roll Woven 316 Stainless Steel Mesh Screen
| Product Name: | Stainless Steel Mesh |
|---|---|
| Mesh: | 1-500 MESH |
| Length: | 30m/roll 50m/roll Or As Required |
600 Mesh SS Wire Cloth 0.023mm Stainless Steel Wire Cloth Screen Printing Industry
| Product Name: | Stainless Steel Wire Cloth |
|---|---|
| Mesh: | 600 Mesh |
| Material: | Stainless Steel 201, 304, 304L, 316, 316L |

